MARBLE 23. ULUSLARARASI DOĞAL TAŞ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI Albüm
24 Mart 2017 Cuma, Fuar İZMİR Gaziemir/İZMİR

SULUOVA MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİNDE UYGULANAN “TALEP YÖNELİMLİ PROGRAM HAZIRLANMASI VE HAZIRLANAN PROGRAMA GÖRE MESLEKİ EĞİTİM VE İSTİHDAM “ PROJESİ KAPSAMINDA MARBLE 23. ULUSLARARASI DOĞAL TAŞ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI- İZMİR TEKNİK İNCELEME GEZİSİNDE BULUNDULAR


Doğaltaş ve teknolojileri sektörlerini buluşturan fuarlar içerisinde dünya çapında başarısını kanıtlamış ilk üç fuardan biri olan 23. MARBLE- Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, Fuar İzmir’de gerçekleşti.
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ tarafından düzenlenen fuar, 22-25 Mart 2017 tarihleri arasında 2 bin 600 metrekare alan üzerinde gerçekleştirilen MARBLE 23 Fuarı, 32 farklı ülkeden 193’ü yabancı, toplam 1103 katılımcı ile gerçekleştirilmiştir.
Mermer işleme meslek dalında eğitime devam eden kursiyerlerimiz; fuarda teknik gezilerini Kurs Eğitimcimiz Maden Mühendisi Emin OLGUN rehberliğinde yapmışlardır.
24-25 Mart 2017 tarihlerinde yapılan teknik gezide Fuar Ziyareti ; kursiyerlerimizinaldıkları girişimcilik eğitiminin de etkisi ile kendilerinde öz güven gelişmesine , dünya görüşlerinde yeni ufuklar açılmasına katkı sağlamıştır.