REZERVASYON ELEMANI KURSUNA DEVAM EDEN KURSİYERLERİMİZİ İLETİŞİM VE MESLEKİ İNGİLİZCE EĞİTİMLERİ İLE DESTEKLİYORUZ
26 Temmuz 2017 Çarşamba, İOEO EĞİTİM MERKEZİ
Projemizin öngördüğü eğitim faaliyetlerinden biri daha gerçekleştirildi. Proje çerçevesinde rezervasyon elemanı kursuna katılan kursiyerlere 40 saatlik Sosyal Hayatta İletişim ile 80 saatlik Mesleki İngilizce eğitimi verildi.

Projemizin öngördüğü eğitim faaliyetlerinden biri daha gerçekleştirildi. Proje çerçevesinde rezervasyon elemanı kursuna katılan kursiyerlere 40 saatlik Sosyal Hayatta İletişim ile 80 saatlik Mesleki İngilizce eğitimi verildi. Projenin eğitim hizmeti ihalesini kazanan firma ile işbirliği içinde, kursiyerlerin de görüşleri alınarak planlanan eğitimin ilk bölümü olan sosyal hayatta iletişim eğitimi 17-23 Haziran 2017 tarihleri arasında başarıyla sonuçlandırıldı. Eğitim İOEO Eğitim Merkezinde gerçekleştirildi. Bu bölümde özellikle temel anlamda iletişim bilgisi ile birlikte iş arama, CV hazırlama, mülakata girme gibi konulara ağırlık verildi. Kursiyerlerin istihdama katılmalarında onlara destek olacak yeterlilikleri kazandırmak adına düzenlenen bu eğitim, kursiyerler tarafından oldukça ilgi büyük ilgi gördü.
Mesleki İngilizce eğitimi ise 1-14 Temmuz 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir. İki haftalık süreçte kursiyerlere bir konaklama tesisinde yabancı konuklarla karşılaştıkları zaman dertlerini anlatabilecek ve/veya karşı tarafı anlayabilecek düzeyde bir mesleki İngilizce verilmiştir.