SINAV SORU BANKASI GELİŞTİRME ÇALIŞTAYININ İKİNCİSİ DÜZENLENDİ Albüm
30 Eylül 2016 Cuma, Metropolitan Otel
İlki 23-24 Haziran 2016 tarihlerinde gerçekleştirilen, Çimento Üretim Elemanı (Seviye 4, 3 ve 2) ulusal yeterliliklerine dayalı olarak Projede ele alınacak olan sınav sorularının geliştirilmesine yönelik eğitimin 2. Etabı 28-30 Eylül 2016 tarihleri arasında Ankara Metropolitan Hotels’de tertip edildi.

Uygulamalı Sınav Soru Bankası (SSB) geliştirme ve değerlendirme süreci ile Uygulamalı SSB formatının tanımlanması ve tanımlanan çerçeveye göre sınav senaryolarının hazırlanması amacıyla düzenlenen çalıştaySöz konusu çalıştaya Sendikamız temsilcilerinin yanı sıra; Eduser Firması danışmanları da iştirak etti.
Üye fabrika temsilcilerinden Hüseyin AKBULUT ve Deniz ÖZDİL’in mazeretleri nedeniyle iştirak edemediği toplantıya:
- Bursa Çimento Fabrikası A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) Osman BİLDİR
- Akçansa Çimento San. T.A.Ş Büyükçekmece Fabrikası Bakım Müdürü Engin Haldun AKYAZ
- Votorantim Çimento San. ve Tic. A.Ş. Yozgat Fabrikası Kalite ve Geliştirme Müdürü Sıtkı TORUN
- Limak Batı Çimento San. ve Tic. A.Ş. Ankara Şubesi Yarı Mamül Üretim Şefi Serdar DOĞAN katıldı.
Çalıştayda:
• Proje Soru Hazırlayıcıları tarafından geliştirilen Çimento Üretim Elemanı Seviye 4 ile Seviye 3 için taslak sınav soruları değerlendirildi,
• Çimento Üretim Elemanı (Seviye 2,3 ve 4) Ulusal Yeterlilikleri üzerinde yapılan değişiklikler Üyelerle birlikte gözden geçirildi,
• Uygulama sınavlarında kullanılan Kontrol Listelerinin geliştirilmesine ilişkin Kurul Üyelerine eğitim verildi,
• Çimento Üretim Elemanı (Seviye 2, 3, 4) Ulusal Yeterliklerini kapsayan Uygulama Sınavı Kontrol Listeleri Eduser firma danışmanları moderatörlüğünde Üyeler ile birlikte oluşturuldu.