Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği Güvenli Yarınlar Proje Kapsamında Merkezimizi Ziyaret Etti Albüm
6 Ekim 2017 Cuma, İzzetpaşa Mahallesi Yıldız Sokak
Bugün Edirne'den misafirlerimiz vardı. Kardeş projemiz olan "Güvenli Yarınlar Projesi" ile Edirne Eğitim Gönüllüleri Derneği merkezimizi ziyaret etti. Dernek başkanı Turan Şallı, Güvenli Yarınlar Projesi Koordinatörü ve kursiyerlerinden oluşan 40 kişilik grubu merkezimizde ağırladık.

Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneğinin Yürütmekte olduğu Güvenli Yarınlar Proje kapsamında Dolapdere'de Yasayan Romanların İstihdam Edilebilirliğinin Arttırılması Projesi kapsamında açtığımız Mesleki Eğitim ve Danışma Merkezimize bir ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarete Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Turan Şallı, Güvenli Yarınlar Projesi Koordinatörü ve kursiyerlerinden oluşan 40 kişi katıldı. Ziyarette Mesleki Eğitim ve Danışma Merkezinde proje ekibimizden Bahattin Turnalı (Saha Koordinatörü), Hatice Çetinkaya (İletişim Sorumlusu), Murat Sarp (Kösele Çanta Yapma Kursu Egitmeni) ve kursiyerlerimizden bazıları hazır bulundu. Misafirlere proje ve kurslar hakkında bilgi verilen ziyaret sırasında kursiyerlerimizden bazıları gelenlerle duygularını ve kurslardan sonra hayatlarında nasıl değişiklikler olduğunu da anlattı.