Altın Bileziğim Olsun Projesi Tanıtıldı Albüm
17 Ocak 2017 Salı, http://www.markasehirgazetesi.com/
Hatay'ın Dörtyol ilçesinde Dörtyol Anadolu Lisesinin koordinatörlüğünü yaptığı Avrupa Birliği "Altın Bilezigim Olsun" Projesi açılış ve tanıtım toplantısı yapıldı.

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde Dörtyol Anadolu Lisesinin koordinatörlüğünü yaptığı Avrupa Birliği "Altın Bilezigim Olsun" Projesi açılış ve tanıtım toplantısı yapıldı.

Dörtyol Öğretmen Evinde yapılan toplantıya, Dörtyol İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Toksoy, Dörtyol Goda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü İhsan İnal, Okul Müdürleri, STK temsilcileri ve çok sayıda öğretmen ve projede yer alan kursiyerler katılım gösterdi.
Sayı duruşu ve istiklal marşımızın okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını yapan Dörtyol Anadolu Lisesi Müdürü Mesut Uzun, Avrupa Birliği dezavantajlı grupların topluma kazandırılması amacıyla yapmış olduğumuz "Altın Bileziğim Olsun" projesinin açılış ve tanıtım toplantısına katılan ve destek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Uzun, Niyet güzel, amaç güzel, sonucun da güzel olacağını düşünerek projenin yapımında emeği olan Mustafa Karaca hocama , Mahmut Gülistan kardeşime, Sinan Aydemir hocama, Kürşat Taşkın hocama, İbrahim Halil Kocaman hocama, İlçe Müdürümüz Sayın Mehmet Toksoy hocama ve Sayın Kaymakamımız Recep Soytürk'e yürekten teşekkürü bir borç biliyor şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Avrupa Birliği dezavantajlı grupların topluma kazandırılması amacıyla yapmış olduğumuz "Altın Bileziğim Olsun" projesinin tanıtım sunumunun ardından Dörtyol İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Toksoy, İşsizlik rakamlarına dikkat çekerek, bu ve benzeri projelerin önemli olduğunun altını çizerek "İstihdam sağlayan ve toplumda dezavantajlı gruplara yönelik bu projeleri çok önemsiyoruz ve de destekliyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.