Tüm Duyurular

Linkler
Proje Ofisi iletişim bilgileri
TRH4.1.ISEDP/P-03/0084 Aşkınızı Çiçekler, Açlığınızı Simitler Anlatsın
Proje Genel Bilgileri
Dezavantajlı Kişiler İçin Mesleki Eğitim
Projemiz Osmaniye ilinde yoksul ve yoksulluk riski altındaki bireyler ile maddi durumu kötü olan eğitilebilir engelli bireylerin çiçekçilik, hızlı sıcak servis (kahvaltılık ürünler) ve organizasyon sunum elemanı alanlarında eğitilmesi ile istihdam edilme ve iş sahibi olma kapasitelerinin oluşturulmasını hedeflemektedir.
Genel Amacı
Dezavantajlı grupların hizmet sektörüne yönlendirilerek istihdam edilmelerinin sağlanması.

Özel Amacı
Osmaniye ilinde yoksul ve yoksulluk riski altındaki bireyler ile maddi durumu kötü olan eğitilebilir engelli bireylerin çiçekçilik, hızlı sıcak servis (kahvaltılık ürünler) ve organizasyon sunum elemanı alanlarında eğitilmesi ile istihdam edilme ve iş sahibi olma kapasitelerinin oluşturulması

Beklenen Sonuçlar
1- Osmaniye ilinde yoksul ve yoksulluk riski altındaki 30 kişi ile eğitilebilir 20 engelli birey çiçekçilik, hızlı sıcak servis (kahvaltılık ürünler) ve organizasyon sunum elemanı alanlarında mesleki eğitim aldı.
2- Hedef grupların işyerleri tarafından üretilen kahvaltılık ürünlerin kendileri tarafından üretimi, satışı, çiçekçilik ve organizasyon firmalarında istihdamı, kendi işlerini kurup geliştirme konusunda kapasiteleri gelişti.
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği Aşkınızı Çiçekler, Açlığınızı Simitler Anlatsın Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2017 OSMANİYE İŞ KADINLARI DERNEĞİ
feride-01@windowslive.com Tel:5063086245 Faks:3288130002