Tüm Duyurular

TRH2.2.IQVETII/P-03/635 Gaz Yakıcı Cihazların Teknik Eğitimi
Proje Genel Bilgileri
Genel Amacı
Gaz yakıcı cihazlar sektörünün imalatı, montaj ve servis teknikleri alanında yurt içi ve AB merkezli sektör ile işbirliği sağlanarak meslek öğretmenlerinin mesleki deneyim, bilgi ve becerilerini artırmak.İzmir ve Ordu’da bulunan meslek okullarında , usta öğretici ve teknik eğitim alan kişilerin, yeterliliklerinin ölçülmesi, becerilerinin geliştirilmesi ve bu kişileri uluslar arası rekabete hazırlamak için iki adet eğitim merkezi oluşturmak.

Özel Amacı
Sektör ile işbirliği içerisinde Mesleki Teknik Eğitim Gelişim Projesi ve Mesleki Yeterlilikler Kurulu kaynak alınarak mesleki eğitim kursu müfredatı ve modüler eğitime yönelik on iki modüle e-öğrenme materyallerini hazırlamak.Sektördeki farkındalığı artırmak amacıyla, bir takvime uygun olarak e- öğrenme modülleri ile 200 usta öğreticiye profesyonel yeterliliklerini geliştirilmesi ve 120 öğrenciye mesleki kariyer gelişimi için eğitimler vermek

Beklenen Sonuçlar
Gaz yakıcı cihazlardaki imalat, montaj ve servis teknikleri konusunda iki eğitim merkezin kurulması. Türkiye ve AB’de alınan sektör eğitimleri ile 15 öğretmen koordinatör olarak geliştirildi. 7 adet Kurs müfredatı ve 12 adet e- öğrenme materyalinin web yayını ve eğitimlerde kullanılmaları. 200 usta öğreticiye ve 40 teknik öğretmene profesyonel yeterliliklerinin geliştirilmesi amacıyla eğitim verilmesi 120 öğrenciye eğitim verilmesi.
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği Gaz Yakıcı Cihazların Teknik Eğitimi Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2024 KONAK ÇINARLI MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
164031@meb.k12.tr Tel:2324351033 Faks:2324351032