Tüm Duyurular

Linkler
HEY Bakım Web Sitesi
TRH1.2.PYEIS/P-03/713 Hasta, Yaşlı ve Engellilere Evde Bakım Uygulamaları
Proje Genel Bilgileri
Haberler
PROJEMİZİN TANITIMI KAPSAMINDA YUNUSEMRE BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCISI ŞULE UYGUR'U ZİYARET ETTİK
5 Mayıs 2016 Perşembe, Manisa
PROJEMİZİN TANITIMI KAPSAMINDA YUNUSEMRE BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCISI ŞULE UYGUR'U ZİYARET ETTİK

Mart ayı itibariyle başlayan Hasta, Yaşlı ve Engellilere Evde Bakım Uygulamaları projemizin tanıtımı kapsamında Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Şule UYGUR'u makamında ziyaret ettik.
Belediye Başkan Yardımcısı Şule UYGUR'a projemizin hedefleri ve kapsamı hakkında bilgi verdik. Sayın Şule UYGUR'da bizlere Yunusemre Belediyesinin hasta, yaşlı ve engellilere yönelik çalışmaları hakkında bilgi verdi. Belediyelerin bu tarz sosyal sorumluluk alanlarında hizmetler verdiğini ancak bu alanlarda kalifiye eleman sıkıntı çekildiğini söyleyen Uygur, yapılacak bu projenin hem ilimiz hem de ilçemiz için oldukça olumlu sonuçlar doğuracağına inandığını söyledi. Ayrıca projenin kadınlara yönelik olmasının da oldukça olumlu olduğunu belirten Uygur, belediye olarak projenin yürütülmesi sırasında ellerinden gelen yardımı yapacaklarını belirtti.

16 Mart 2016 ÇarşambaHibe Projesi Uygulama Eğitimi
3 Şubat 2016 ÇarşambaProje İmza Törenine Katıldık
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği Hasta, Yaşlı ve Engellilere Evde Bakım Uygulamaları Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2023 MERKEZ EFENDİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
ilkaykaraman20@hotmail.com Tel:2362333065 Faks:2362333062