Tüm Duyurular

Linkler
Proje internet sayfası
TOBB internet sayfası
TRH1.3.PREII/P-03/283 Kayıtdışına Kayıtsız Kalma! Bilinçli Çalış,Güvende Ol
Proje Genel Bilgileri
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kayıtlı İstihdamın Teşviki II Programı kapsamında uygulanan “Kayıtdışına Kayıtsız Kalma! Bilinçli Çalış, Güvende Ol Projesi” 1 Temmuz 2016 tarihi itibarıyla başlamış, 30 Haziran 2017 itibarıyla tamamlanmıştır.
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen söz konusu hibe programı, Sözleşme Makamı olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülmekte ve izlenmektedir. Programın Operasyon Faydalanıcısı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu’dur.
Ülkemizin ve bölgemizin önemli sorunlarından biri olan kayıt dışı istihdamla ilgili olarak çeşitli kesimlerde bilinçlenme ve duyarlılık artışı sağlamayı hedefleyen Projenin sahibi Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası, ortağı ise Ağrı Ziraat Odasıdır.
Foto Albüm
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği Kayıtdışına Kayıtsız Kalma! Bilinçli Çalış,Güvende Ol Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2017 AĞRI TİCARET VE SANAYİ ODASI
ferdiogel@hotmail.com Tel:4722151210 Faks:4722156463