Tüm Duyurular

Linkler
Proje internet sayfası
TOBB internet sayfası
TRH1.3.PREII/P-03/283 Kayıtdışına Kayıtsız Kalma! Bilinçli Çalış,Güvende Ol
Proje Genel Bilgileri
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kayıtlı İstihdamın Teşviki II Programı kapsamında uygulanan “Kayıtdışına Kayıtsız Kalma! Bilinçli Çalış, Güvende Ol Projesi” 1 Temmuz 2016 tarihi itibarıyla başlamış, 30 Haziran 2017 itibarıyla tamamlanmıştır.
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen söz konusu hibe programı, Sözleşme Makamı olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülmekte ve izlenmektedir. Programın Operasyon Faydalanıcısı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu’dur.
Ülkemizin ve bölgemizin önemli sorunlarından biri olan kayıt dışı istihdamla ilgili olarak çeşitli kesimlerde bilinçlenme ve duyarlılık artışı sağlamayı hedefleyen Projenin sahibi Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası, ortağı ise Ağrı Ziraat Odasıdır.
Haberler
Kayıtdışına Kayıtsız Kalma! Bilinçli Çalış, Güvende Ol’’ Projesinin kapanış toplantısı yapıldı…
20 Haziran 2017 Salı, Ağrı
Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kayıtlı İstihdamın Teşviki II Programı kapsamında uygulanan “Kayıtdışına Kayıtsız Kalma! Bilinçli Çalış, Güvende Ol’’ Projesinin farkındalık toplantılarının sonuncusu yapıldı.

Ülkemizin ve bölgemizin önemli sorunlarından biri olan kayıt dışı istihdamla ilgili olarak çeşitli kesimlerde bilinçlenme ve duyarlılık artışı sağlamayı hedefleyen Proje kapsamında çok sayıda bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantısı yapıldı.
Bu toplantıların sonuncusu 20 Haziran 2017 tarihinde SGK İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıda Proje kapsamında başlangıçtan bugüne kadar yapılan çalışmalar, ulaşılan kişiler ve kurumlarla yapılan çalışmalardan elde edilen sonuçlar hakkında bilgi verildi.
Sorunun çok boyutlu olduğu ve bölgeye özel düzenlemeler gerektiği belirtilen toplantıda katılımcı kurumlar da görüş ve önerilerini açıkladılar.

Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği Kayıtdışına Kayıtsız Kalma! Bilinçli Çalış,Güvende Ol Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2017 AĞRI TİCARET VE SANAYİ ODASI
ferdiogel@hotmail.com Tel:4722151210 Faks:4722156463