Tüm Duyurular

TRH3.1.LLLII/P-03/5 Kadının Ekonomik Kalkınmadaki Yeri ve Etkinliğinin Arttırılm...
Proje Genel Bilgileri
Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen ve Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi – II kapsamında Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı koordinasyonunda MEGDER (Mesleki Eğitim ve Girişimcilik Destekleme Derneği) liderliği, VANSIAD (Van Sanayici İş Adamaları Dermeği) ve Vali Ali Paşa Mesleki Eğitim Merkezi ortaklığı ile yürütülen “Kadının Ekonomik Kalkınmadaki Yeri ve Etkinliğinin Arttırılması’’ projesi 01.10.2016 tarihinde uygulanmaya başlanmıştır.
İstihdama katılımda dezavantajlı konumda olan kadınların bölgede işgücüne talep duyan hizmet sektöründe istihdam edilebilirliği , girişimciliğinin arttırılması, mesleki eğitim programlarına erişimlerinin ve toplumsal hayata dahil olmalarının güçlendirilmesi amaçlanan 12 ay sürecek olan proje Türkiye- Doğu Anadolu Bölgesi (TRB2)- Van, Bitlis, Muş, Hakkari İllerinde yürütülecektir.
Duyurular
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği Kadının Ekonomik Kalkınmadaki Yeri ve Etkinliğinin Arttırılması Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2017 MESLEKİ EĞİTİM VE GİRİŞİMCİLİK DESTEKLEME DERNEĞİ
megdervan@gmail.com Tel:5324972098 Faks: