Tüm Duyurular

TRH2.1.IAREFG-II/P03/539 İlköğretimden İş Hayatına Domino Etkisi
Proje Genel Bilgileri
Dünyanın merkezinde bulunan ilimizde kız çocuklarının orta öğretime, özellikle de mesleki eğitime katılım ve okula devam oranlarının arttırılması amaçlanmıştır. Bunun için de özellikle kız öğrencilerimize yönelik olarak eğitimin ve eğitim ortamlarının kalitesinin arttırılması, velilerin özellikle kız çocuklarının eğitimlerinin, iş hayatına ve sosyal hayata aktif olarak katılmalarının önemi hakkında bilinçlendirilmesi amaçlanmıştır.

Hedef Kitle;
Devamsızlık yaparak örgün eğitim dışında kalan öğrencilerden özellikle kız çocukları, öğrencilere psikolojik ve mesleki rehberlik yapan öğretmenler, okullarda görev yapan idarici ve öğretmenler, öğrencilerimize işletmelerde mesleki eğitim veren usta öğreticiler, kız çocuklarını okula göndermek istemeyen veya gönderemeyen aileler, (anne-babalar) hedef kitle olarak seçilmiştir.

Ortaklarımız;
Projemizin ortaklarımız; TC. Hitit Üniversitesi, Çorum Ticaret ve Sanayi Odası ve Çorum Merkez Çeşmeören Ortaokuludur.
Haberler
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği İlköğretimden İş Hayatına Domino Etkisi Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2024 HASANPAŞA MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
corumeml@hotmail.com Tel:3642132394/13 Faks:3642240986