Tüm Duyurular

TRH2.1.IAREFG-II/P03/348 Haydi Kızlar EML'ye
Proje Genel Bilgileri
Haydi Kızlar EML'ye projesi 01.11.2015-31.10.2016 tarihleri arasında Adıyaman'da uygulandı.
Haberler
Kapanış Toplantısı ve Sertifika Törreni
30 Mart 2017 Perşembe, Adıyaman
Projenin Kapanış toplantısı ve sertifika töreni 13.10.2016 tarihinde Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Adıyaman Bölge Müdürlüğü’nün Cendere konukevinde gerçekleştirildi.


Haydi Kızlar EML'ye projesinin kapanış toplantısı ve sertifika dağıtımı Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Adıyaman Bölge Müdürlüğü’nün Cendere konukevinde gerçekleştirildi.
Geniş katılımlı kapanış toplantısına başta projenin hedef kitlesi olan kız çocukları ve aileleri olmak üzere İl Milli Eğitim Müdürü Kazım ÇOBAN, Milli Eğitim Müdür yardımcıları ve Şube Müdürleri, Maarif müfettişleri başkanı M.Ali AKIN, Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr Nazif ÇETİN, mesleki ve teknik okullarının müdürleri, idareci ve öğretmenler, proje ortakları, iştirakçi ve diğer ilgili kurumların temsilcileri ve ilgili kişilerden yaklaşık 350 davetli katıldı.
Konuşmalar ve değerlendirmeler sonunda kurslara katılan kadınların ve öğrencilerin sertifikaları dağıtılarak yemeğe geçildi.
Gerçekleştirilen toplantı haberi ulusal ve yerel yazılı ve görsel basında yer aldı. İnternet sayfalarının bazıları şöyledir timeturk.com, haberturk.com, karar.com, kirikhanolay.com, sondakika.com, Adıyaman'ın yerel haber siteleri vb. internet sitelerine haber oldu. Bu faaliyet sonucunda toplumun geniş kitlelerine ulaşılmış oldu.

30 Mart 2017 Perşembeİstanbul çalışma gezisi
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği Haydi Kızlar EML'ye Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2017 ADIYAMAN MİMAR SİNAN TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ
haydikizlaremlye@hotmail.com Tel:4162272432 Faks:4162272432