Tüm Duyurular

TRH4.1.ISEDP/P-03/0665 Engelleri Konuşarak Aşalım – Çağrı Merkezi Projesi
Proje Genel Bilgileri
Engelliler Konfederasyonu, Çalışma Bakanlığı tarafından koordine edilen Dezavantajlı grupların toplumsal entegrasyonu ve istihdam edilebilirliği hibe programı çerçevesinde hazırladığı Engelleri Konuşarak Aşalım – Çağrı Merkezi Projesi için başvuruda bulunmuş ve proje kabul edilmiştir. 20 Ekim 2016 tarihinde sözleşmesi imzalanan Proje kapsamında Elâzığ, Batman, Mersin, Bursa, İstanbul, Kayseri ve Amasya illerinde Çağrı merkezi Operatörlüğü eğitimi yapılacaktır.
Haberler
"Engelleri Konuşarak Aşalım Çağrı Merkezi Projesi
3 Mart 2017 Cuma, http://www.milliyet.com.tr/engelleri-konusarak-asa
AB tarafından desteklenen, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Engelliler Konfederasyonu işbirliğinde gerçekleştirilen "Engelleri Konuşarak Aşalım Çağrı Merkezi Projesi"nin tanıtım toplantısı yapıldıEngelliler Konfederasyonu Başkanı İçli: "Hem engellileri hem halkı engelli hakları konusunda eğitmeye çalışıyoruz. Projenin amacı engellilerin istihdamını sağlamaktır"

Engelliler Konfederasyonu Başkanı Turhan İçli, "Engelleri Konuşarak Aşalım Çağrı Merkezi Projesi"ne ilişkin, "Hem engellileri hem halkı engelli hakları konusunda eğitmeye çalışıyoruz." dedi.

AB tarafından desteklenen, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Engelliler Konfederasyonu işbirliği ile gerçekleştirilecek olan "Engelleri Konuşarak Aşalım Çağrı Merkezi Projesi" kapsamında Batman'da engelli bireylere çağrı merkezi operatörlüğü eğitimi verilecek.

Batman Belediyesi konferans salonunda düzenlenen proje tanıtım toplantısına katılan İçli, projenin Batman'ın yanı sıra Bursa, İstanbul, Amasya, Elazığ ve Kayseri'de hayata geçirileceğini söyledi.

Proje kapsamında 140 kişiye 27 gün boyunca çağrı merkezi operatörlüğü eğitimi verileceğini belirten İçli, kursiyerlerin eğitimin ardından alacakları sertifikalarla çağrı merkezlerinde istihdamlarının sağlanacağını kaydetti.

Engellilerin hayata adaptasyonunun sağlanması için her türlü çalışmanın öncülüğünü yaptıklarını vurgulayan İçli, şunları söyledi:

"Hem engellileri hem halkı engelli hakları konusunda eğitmeye çalışıyoruz. Projenin amacı engellilerin istihdamını sağlamaktır. Çağrı merkezi operatörlüğü eğitimi vereceğiz. Türkiye çapında 140 engelli arkadaşımız bu çağrı merkezi eğitimine katılacak. Batman'da da önümüzdeki hafta içerisinde bu eğitim başlayacak. Bu eğitim 27 gün sürecek. Her coğrafi bölgeden bir il seçtik. Her ilden de 20 engelli arkadaşımızı engel gözetmeksizin eğitime alacağız."

3 Mart 2017 CumaBatman'da engellilerin istihdamı için eğitim semineri verildi
18 Ocak 2017 ÇarşambaEngellilere çağrı merkezlerinde iş imkanı verilecek
18 Ocak 2017 ÇarşambaEngellilere iş imkanı sağlanacak
18 Ocak 2017 ÇarşambaEngellilere çağrı merkezlerinde iş imkanı
18 Ocak 2017 ÇarşambaEngellilere Çağrı Merkezinde İş İmkanı
18 Ocak 2017 ÇarşambaEngellilere çağrı merkezlerinde iş imkanı
18 Ocak 2017 ÇarşambaEngelliler konuşarak engelini aşacak
18 Ocak 2017 ÇarşambaEngellilere çağrı merkezlerinde iş imkanı
23 Aralık 2016 Cuma“Engelleri Konuşarak Aşalım Çağrı Merkezi Projesi”
7 Aralık 2016 ÇarşambaEngelleri Konuşarak Aşalım - Çağrı Merkezi Projesi Hayata Geçiyor
30 Kasım 2016 ÇarşambaEngelleri Konuşarak Aşalım Çağrı Merkezi Projesi
30 Kasım 2016 ÇarşambaEngelli yurttaşlara çağrı merkezi operatörlüğü eğitimi verilecek
29 Kasım 2016 SalıEngelleri Konuşarak Aşalım Çağrı Merkezi Projesi
29 Kasım 2016 SalıEngelleri Konuşarak Aşalım Çağrı Merkezi Projesi
29 Kasım 2016 SalıEngelleri Konuşarak Aşalım Çağrı Merkezi Projesi
28 Kasım 2016 PazartesiEngelli vatandaşlarımıza iş fırsatı
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği Engelleri Konuşarak Aşalım – Çağrı Merkezi Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2017 ENGELLİLER KONFEDERASYONU
turhan.icli@gmail.com Tel:3122318243 Faks:3122318246