İskenderunda Engeller Kalkıyor Projesi Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi Albüm25 Ocak 2017 Çarşamba, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası İTSO-İSTE İşbirliğiyle Avrupa Birliği (AB) Destekli ‘Engeller Kalkıyor’ Projesi tanıtım toplantısı İTSO da gerçekleştirildi.
İskenderun’da AB Destekli Engeller Kalkıyor projesi programı kapsamında, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen ve İskenderun Teknik Üniversitesinin de ortağı olduğu projenin tanıtım toplantısı yoğun ilgi gördü.
İskenderun’da sosyal projelere karşı her zaman duyarlı hareket eden ve bu alanda önemli çalışmalara imza atan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, bu kez engelleri kaldırmak ve engelli vatandaşlarımıza iş ve istihdam alanları sağlayacak bir projeyi daha hayata geçirmek için çalışma başlattı.
|