Tüm Duyurular

TRH4.1.ISEDP/P-03/2070 İstihdam İçin Beceri Engel Tanımıyor Projesi
Proje Genel Bilgileri
T.C. Ordu Üniversitesi tarafından, Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki mali işbirliğine yönelik geliştirilmiş olan Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (Instrument for Pre Accession-IPA)’nın “Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu ile İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi” kapsamında engelli işsizlerin eğitim faaliyetleri İle istihdamına ve sosyal entegrasyonlarına katkıda bulunmak amacıyla “İstihdam İçin Beceri Engel Tanımıyor” projesi geliştirilmiştir.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen söz konusu hibe programında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı sözleşme makamı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı program otoritesi ve operasyon faydalanıcısıdır.

İstihdam İçin Beceri Engel Tanımıyor projesi “Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu ile İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi” hibe programı kapsamında Ordu Üniversitesi, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası ve Ordu Özürlüler Derneği Genel Merkezi ortaklığı ile yürütülmektedir. Projenin toplam bütçesi 148.787,72 Avro olup, bu tutarın 8.123,32 Avro’luk kısmı Ordu Üniversitesi'nin eş finansman katkısıdır.
Duyurular
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerEtkinliklerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği İstihdam İçin Beceri Engel Tanımıyor Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2017 ORDU ÜNİVERSİTESİ
makgun@odu.edu.tr Tel:4522334864 Faks: