Tüm Duyurular

Linkler
UMES-AY WEB SİTESİ
TRH1.2.PYEIS/P-03/628 Ulusal Meslek Standartları ve Yeterlilikleri İle Asansör B...
Proje Genel Bilgileri
Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) ’nın IV. Bileşeni “İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı” kapsamında uygulanan, “Sektörel Yatırım Alanlarında Genç İstihdamın Desteklenmesi Hibe Programı” altında hibe alan, Sözleşme Makamı’nın Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği Mali Yardımlar Daire Başkanlığı, hibe faydalanıcısının Türk Metal Sendikası, proje ortağının Çalışma ve Sosyal Güvenlik Derneği ve proje iştirakçisinin Buga Otis firması olduğu “Ulusal Meslek Standartları ve Yeterlilikleri ile Asansör Bakım ve Onarımcısı Meslek Elemanı Yetiştirme Projesi – UMES-AY”, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Projenin Süresi: 1 yıl (12 ay) süreyle; 01.03.2016 – 28.02.2017
Sözleşme Makamı: ÇSGB Avrupa Birliği Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı
Hibe Faydalanıcı: Türk Metal Sendikası
Proje Ortağı: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Derneği (ÇSGD)
Proje İştirakçisi: Buga Otis A.Ş.
Haberler
ASANSÖR MEVZUATI SEMİNERLERİ
23 Ocak 2017 Pazartesi,
Seminerler Düzenlendi

Bilinçlendirme, farkındalık yaratma ve yaygınlaştırma faaliyetleri kapsamında; Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa illerinde, 364 asansör firması yetkilisine “Asansör Bakım-Onarım Mevzuat Semineri” ve 201 apartman yöneticisine “Asansör Bakım-Onarımı Mevzuatı konusunda Görev ve Sorumluluklar Semineri” olmak üzere 2 ayrı kategoride toplamda 8 ayrı seminer düzenlendi. Bir tam gün süren seminerlerde; asansör bakım-onarım mevzuatı, asansör işlerinde iş sağlığı ve güvenliği, asansör mevzuatının firmalara ve apartman yöneticilerine getirdiği yükümlülükler, mevzuattaki yeni düzenlemeler gibi konular hakkında uzmanlar tarafından bilgilendirme yapıldı. Seminerler; sektörde farkındalık yaratma açısından son derece verimli oldu.
Tüm seminerlerde katılımcılara, kitap ve seminer notlarının yanında, Avrupa Birliği görünürlük kurallarına göre hazırlanan promosyonlar dağıtıldı.

12 Ocak 2017 PerşembeEğitimlerimiz Bitti
2 Ocak 2017 PazartesiİSTİHDAM
5 Aralık 2016 Pazartesi"HAYATLAR DEĞİŞİYOR, TÜRKİYE GELİŞİYOR” FUARI
4 Ağustos 2016 PerşembeBUGA OTİS TEKNİK GEZİSİ ve TEORİK EĞİTİM
19 Temmuz 2016 SalıKURSİYER ZİYARETLERİ
20 Haziran 2016 PazartesiMesleki Eğitim İş Birliği Protokolü
9 Mayıs 2016 PazartesiKursiyer Başvurularımız Başladı
6 Mayıs 2016 CumaProje Sorunsalı
6 Mayıs 2016 CumaAtölye ve Laboratuvarlar Kuruluyor
6 Mayıs 2016 CumaEğitimlerimiz Başlıyor
13 Nisan 2016 ÇarşambaBuga Otis ile Toplantı
5 Nisan 2016 SalıTOPLANTILAR VE İZLEME ZİYARETLERİ
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti'nin mali katkısıyla hazırlanmıştır. Bu yayının içeriğinden yalnızca hazırlayan sorumludur ve bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği veya Türkiye Cumhuriyeti'nin görüş ve tutumunu yansıtmamaktadır.