Tüm Duyurular

Linkler
Benim İşim Benim Geleceğim Projesi Başladı
TRH1.2.PYEIS/P-03/679 Benim İşim Benim Geleceğim
Proje Genel Bilgileri
Haberler
‘Benim İşim Benim Geleceğim’ başarıyla tamamlandı Albüm
22 Şubat 2017 Çarşamba, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı’nın Genç İstihdamının Desteklenmesi Programı kapsamında gerçekleştirilen ‘Benim İşim Benim Geleceğim’ projesinin kapanış ve değerlendirme toplantısı Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin’in ev sahipliği yaptığı toplantıya, İŞKUR Antalya Müdürü Veli Tekkanat, Antalya Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Abdullah Erdoğan, Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Aykut Ege, Turizm İşletmeleri ve Gastronomi Yöneticileri Derneği Başkanı Hamza Yalçın, Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Yıldız, Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz, Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Sekreteri Funda Çelik, proje ortakları ve proje kapsamında sertifika alacak öğrenciler katıldı.

Toplam 240 bin Euro harcandı

ATSO Meclis Başkanı Süleyman Özer, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa İssi, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Dinç ve Mehmet Yılmaz’ın da yer aldığı toplantının açılış konuşmasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, eğitim ve istihdam odaklı bu projenin önemine değindi. Projenin 1 Mart 2016 tarihinde start aldığını dile getiren Başkan Davut Çetin, “Proje bedelinin yüzde 90’ı Avrupa Birliği, yüzde 10’u ATSO tarafından finanse edildi. Toplam 372 bin 200 Euro bütçeli projeli bütçenin 240 bin Euro’su harcanarak başarılı şekilde tamamladığımızı söyleyebilirim. Bu proje ile daha çok gencimizin istihdam edilmesine ve sektörlerin ihtiyaç duydukları kalifiye eleman ihtiyacını karşılamayı amaçladık” dedi.

5 Şubat 2017 PazarBenim İşim Benim Geleceğim Projesi Almanya’da
26 Ağustos 2016 CumaATSO, Aşçı Yardımcılarını ve Garsonları İş Hayatına Hazırlıyor
12 Ağustos 2016 CumaATSO Genç Girişimci Adayı Arıyor ATSO, İş Fikri Olanı Girişimci Yapıyor
29 Nisan 2016 CumaProje Açılış Basın Toplantısı
2 Mart 2016 ÇarşambaProje Kabulü Basın Bülteni
13 Ocak 2016 ÇarşambaATSO, Meslek Lisesi Öğrencilerini Sektörle Buluşturuyor
Ana SayfaFoto AlbümHaberlerDuyurularEğitimlerBelgelerİletişim
Bu internet sayfası Avrupa Birliği'nin katkılarıyla hazırlanmıştır. Yayının içeriği Benim İşim Benim Geleceğim Projesi tarafından oluşturulmuş olup hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
© 2024 ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
tturk@atso.org.tr Tel:2423143737 Faks:2423143748